Jump to content
Naujokų atsiliepimai ×
Gražiausios transporto priemonės rinkimai ×
Johnny_Hudson

cleo modifikacijos

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, šiandieną pasidalinsiu keliomis leidžiamomis CLEO modifikacijomis, kurios galbūt jums padės.

Jog veiktų šios modifikacijos jums reikės Cleo. Cleo atsisiuntimas - >Spausti<

 

 • Binder.cs - Įkėlimas paprastas, tiesiog reikia abu failiukus (binder.cs ir binder.ini įkelti į Cleo folderį). Atsisiuntimas - >SpaustiAktyvacija - žaidime parašius /ebinds jums išmes lentelę, kurioje galėsite įrašyti jūsų norimas komandas. Tarkim ant "1" užsibindini /zvejoti, paspaudi 1 ir automatiškai užmeta meškerę.

 

 • Hpzor.cs - Įkėlimas taipogi paprastas, tiesiog reikia paimti šį failiuką ir įkelti į cleo folderį. Ši cleo modifikacija rodo jūsų hp / armor skaičiais, tarkim, kai vartojate narkus jums dingsta hudas ir neberodo hp / armor baro, bet su šia modifikacija ten rodys skaičius ir matysite kiek dar HP / Armor turite. Atsisiuntimas - >Spausti< Aktyvacija - Kaip įsijungia sampas, jis automatiškai įsijungia, nereikia nei įjunginėt jei išjunginėt.

 

 

 • HUDFix.cs - Įkėlimas paprastas, tiesiog reikia paimti šį failiuką ir įkelti į cleo folderį. Ši cleo modifikacija pašalina iš hudo nereikalingus pinigų skaičius. Prieš > Po Atsisiuntimas - >Spausti< Aktyvacija - Kaip įsijungia sampas, jis automatiškai įsijungia, nereikia nei įjunginėt jei išjunginėt.

 

 • Radio_off.cs - Įkelimas paprastas, tiesiog reikia paimti šį failiuką ir įkelti į cleo folderį. Ši cleo modifikacija visada laikys jūsų radiją išjungtą, taigi su pelės 3-čiu mygtuku (ratuku) neis jum perjungti kitos stoties, nes bent man kartais, kai netyčia perjungdavau pradėdavo girgždėti ta radija. Atsisiuntimas - >Spausti< Aktyvacija - Kaip įsijungia sampas, jis automatiškai įsijungia, nereikia nei įjunginėt jei išjunginėt.

 

 • Nick.cs - Įkėlimas paprastas, tiesiog reikia paimti šį failiuką ir įkelti į cleo folderį. Ši cleo modifikacija rodo jūsų V_P kairėje pusėje apačioje, tai naudinga jeigu jums reikia darytis kokius įrodymus, kuriuose prašo jog matytųsi Jūsų V_P. Atsisiuntimas - >Spausti< Aktyvacija - Kaip įsijungia sampas, jis automatiškai įsijungia, nereikia nei įjunginėt jei išjunginėt.

 

 • Smsheal.cs Įkėlimas paprastas, tiesiog reikia paimti šį failiuką ir įkelti į cleo folderį. Ši modifikacija reaguoja į /sms kai kažkas parašo heal, ji automatiškai pagydo tą žaidėją. (Turite būti 3 lygio administratorius, jog tai veiktų). Atsisiuntimas - >Spausti< Aktyvacija - Parašius /sh aktyvuosite šį cleo failą, parašius dar kart /sh jį išjungsite.

 

 • Skinchanger.cs - Įkėlimas paprastas, tiesiog reikia paimti šį failiuką ir įkelti į cleo folderį. Ši modifikacija leis jums užsidėti bet kokį jums norimą skiną, nuo 0 iki 311 skin berods. (Jūsų skiną matysite tik jūs pats, kitiems žaidėjams rodys tokį skiną su kokiu jūs buvote prieš jį pasikeičiant). Atsisiuntimas - >Spausti< Aktyvacija - Parašius žaidime /fskin [id] jums pakeis skiną į tokį, kokio id parašėte. Visų sampo skinų id rasite čia - >Spausti<

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Dėkui, kad dalinies kelis prigriebsiu.

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Kaikuriuos Paimsiu Binder cs isvis kaskas tai tokio

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Guest Black_Street

ok dq 

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Guest John_Cena

Hmm skinchangeris lesitinas tipo? Su skinchangeriu gali pasikeist skina i 2id ir movementas bus greitesnis nei įprastai tai xddd

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar

 • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai (-ių)

  Niekas iš užsiregistravusių narių žiūri šita puslapi.

Vieta jūsų reklamai!!!

Apie mus

Šiektiek Info

Safg.lt - projektas kuriame bus "Minecraft", "Cs 1.6", "CS:GO", "SA-MP", "GTA 5", bei "FM 2019" žaidimų serverio projektai. Čia jus galėsite netik liksmai praleisti laiką su savo draugais. Nes Lietuva dar neregėjo tokio projekto! Dabar serverių kūrimui ADMINSTRACIJA atiduoda visas savo jėgas, žinias, pinigus, nervus, laiką, kantrybę, bei deda didelias viltis į projekto pasisekimą!

Socialinės Nuorodos

Kur galite rasti mus?

Discord Facebook Teamspeak

Administracijos nariai

Administracija

×
×
 • Create New...